طراحی غرفه های نمایشگاهی| نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور تهران | تهران – آذر۹۹


بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور تهران آذر ماه ۹۹ درنمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. شرکت غرفه سازی رایکانس آماده ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی به مشارکت کنندگان در این نمایشگاه می باشد. شما عزیزان میتوانید با بررسی رزومه شرکت و بازدید از نمونه کارهای ما با خیالی آسوده طراحی و غرفه آرایی غرفه خود را در این نمایشگاه به دست ما بسپارید. جهت دریافت مشاوره و طراحی رایگان از طریق شماره های۴۴۳۶۲۵۸۹ – ۰۲۱ و ۶۹۷ ۳۶۶ ۴۴ – ۰۲۱ با ما در تماس باشید.

غرفه آرایی,طراحی غرفه های نمایشگاهی,غرفه ساز,طراحی غرفه نمایشگاهی,طراحی رایگان غرفه سازی نمایشگاهی,طراحی غرفه,نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری

طراحی غرفه ویژه بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور تهران

::زمان برگزاری : 27الی 30 آذر 99
:: مکان برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران
::وب سایت:expo.miladfair.ir

بیستمین دوره نمایشگاه :

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر حسن نگهدار مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت و کارآفرینی واحد تهران مرکزی در گفتگویی در این خصوص گفت: پارسال واحد تهران مرکزی با عرضه 8محصول جدید فناوری اساتید و دانشجویان خود در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور که از 26تا29آذر ماه 1398در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد شرکت داشت.
وی افزود: پارسال از طرف واحد تهران مرکزی برای شرکت در نمایشگاه 15محصول جدید فناورانه ارایه شده بود که پس از داوری محصولات، 8محصول جدید فناوری واحد تهران مرکزی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی عمران، انواع پهبادها و سیستم های ارتقا امنیت خودرو  و… در میان 190محصول واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور برای شرکت در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش توسط مسئولین نمایشگاهی انتخاب گردید. از خصوصیات بارز محصولات ارایه شده این واحد علاوه بر امکانات، تکنولوژی و فناوری های بالاتر میتوان به قیمت تمام شده این محصولات  حدود40درصد – نسبت به نمونه های مشابه خارجی آنها اشاره کرد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *