غرفه سازی نمایشگاهی| نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان | اصفهان – تیر۹۹


شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان تیر ماه۹۹ در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد. شرکت غرفه سازی رایکانس آماده ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی به مشارکت کنندگان در این نمایشگاه می باشد. شما عزیزان میتوانید با بررسی رزومه شرکت و بازدید از نمونه کارهای ما با خیالی آسوده طراحی و غرفه آرایی غرفه خود را در این نمایشگاه به دست ما بسپارید. جهت دریافت مشاوره و طراحی رایگان از طریق شماره های۴۴۳۶۲۵۸۹ – ۰۲۱ و ۶۹۷ ۳۶۶ ۴۴ – ۰۲۱ با ما در تماس باشید.

غرفه سازی,غرفه نمایشگاهی,غرفه ساز,طراحی غرفه نمایشگاهی,غرفه سازی در تهران غرفه سازی نمایشگاهی,غرفه ساز نمایشگاه,نمایشگاه خودرو اصفهان

غرفه سازی ویژه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان

::زمان برگزاری :16 الی 20 تیر 99
:: مکان برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران
::وب سایت:isfahanautopart.ir

نمایشگاه خودرو اصفهان

در سال‌های اخیر توان قطعه‌سازان داخلی به جهت پرداخت سود بالای تسهیلات بانکی، مالیات‌ها و عدم پرداخت مطالبات معوق از سوی تولیدکنندگان خودرو تضعیف شده که قطعاً با هموار کردن مسیر سرمایه‌گذاری و آغاز همکاری‌ها و رفع موانع تولید، صنعت قطعه‌سازی تقویت خواهد شد.

یکی از اصلی‌ترین راهکارهای تقویت صنعت قطعه‌سازی خودرو، ایجاد روزنه‌های روشن از طریق برگزاری نمایشگاه برای بهبود وضعیت فعالان این عرصه است. نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان نیز توانسته شرایطی ایجاد کند که بهترین‌ها در این عرصه حضور داشته باشند.

با تاکید بر اهمیت این موضوع، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، مجموعه‌ها و صنایع وابسته به یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور تبدیل شده است. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده‌تر پایه‌گذاری شده و در حال برگزاری است.

نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان همچنین فرصتی برای صنعتگران خلاق برای معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها محسوب می‌شود. حضور فعالان این صنعت در بخش‌های قطعات و مجموعه‌های خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، اتوسرویس، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو و نشریات تخصصی صنعت خودرو در این نمایشگاه، آن را به فرصتی بی‌نظیر برای معرفی توانمندی‌های صنعت قطعات خودرو تبدیل کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *