مزایای عملکرد فروش نمایشگاهی


ساخت غرفه، طراحی غرفه ،غرفه سازی، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی،غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه، طراحی غرفه ،غرفه سازی، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی،غرفه نمایشگاهی

مزایای عملکرد فروش نمایشگاهی

در عصر دیجیتال، نمایشگاه‌ ها همچنان مانند قبل پر طرفدار هستند. نمایشگاه بخش جدایی ‌ناپذیر اهداف کلی رویداد های بزرگ هستند‌ و اغلب مسئول فروش سازمان، به عنوان یک نماینده، آن را به بهترین شکل توسعه می‌دهد. همچنان که بودجه‌ های بازاریابی مورد بازبینی دقیق قرار می‌گیرند و تعداد بازدیدکنندگان نیز با دقت شمرده می‌شود، ما هنوز هم شاهد افزایش درآمد نمایشگاه ‌ها و هستیم. با این حال، با تحکیم بودجه ‌ها و شفافیت در جذب بازدیدکنندگان، باید درباره فضای نمایشگاه رویداد به خوبی فکر شود.

نیاز داریم تا در جهت همکاری با مشتریان و شرکا حرکت کنیم‌ و ارزش تجربه شرکت‌کنندگان را ارتقا دهیم. همانطور که تجربه شرکت George P. Johnson) ‌GPJ ) نشان داد، این موارد در صورت تثبیت عملکرد فروش تا حد زیادی موثر واقع می‌شود. به عنوان مدیر فروش نمایشگاه، و کار من بیشتر اوقات صحبت کردن از این شرایط ‌ و نمایش ساده آن است. آنچه به نظرم جالب به نظر می‌رسد این است که هنوز هم شرکت‌ ها تشنه برگزاری نمایشگاه هستند، در صورتی که منافع ‌برای مثال، در صحبت‌کردن، شبکه‌ سازی و ایجاد نام تجاری روشن باشد. قدرت نمایشگاه اغلب در رویداد های بزرگ نادیده گرفته می‌شود؛ با این حال، برگزاری نمایشگاه و نه‌تنها برای غرفه‌ داران سودمند واقع می‌شود، بلکه می‌تواند قدرت نام تجاری و ایجاد حس وفاداری را در مخاطب منعکس کند.

نمونه بارز این قدرت و وفاداری Cisco Live است. شرکت GPJ رویداد خود را در طول 15 سال گذشته بی‌عیب و نقص برگزار کرد تا به موفقیت بزرگی رسید. در رویداد  Cisco Live، نکته مهم این است که اطمینان حاصل کنید که نمایشگاه بخشی از تجربه کلی شرکت است و فقط یک جریان ساده برای کسب ‌درآمد نیست. نمایشگاه [ رایکانس | غرفه سازی، غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی، طراحی غرفه] و جایی است که مشتریان در آنجا به گفت ‌وگو می‌پردازند، که در طولانی مدت به اکتشاف و نوآوری ختم می‌شود.

روایت یک داستان مشترک

رویداد Cisco Live مخاطبان فوق‌العاده حوزه فناوری اطلاعات را جذب می‌کند که کلیدی برای همکاری با شرکا است. این واقعیت به طور گسترده به رسمیت شناخته شده‌ که رویداد هم ‌سطح با مخاطبان است. بنابراین، باید سوال‌های ساده‌ای را از مخاطبان بپرسیم ـ آنها چه کسانی هستند، چرا اینجا هستند؟ و چه می‌خواهند؟ چه می‌خواهند بدانند؟ هنگامی که این موضوع حل شود و همکاری مستمر با مشتری ایجاد شود، اطلاعات بیشتر درباره شرکای آنها نقشه راهی می‌شود تا داستان شرکا و مشتریان  و با صراحت در قالب یک داستان ارائه شود.  شغل ما این است که این موارد را با شرکا نه‌تنها در روند فروش، بلکه در فضای نمایشگاه به گفت‌وگو بگذاریم.

در رویداد Cisco Live، شرکت GPJ نمایشگاه محصولات خود را) تحت عنوان ( Cisco Campus با نمایشگاه شرکای تجاری خود ادغام کرد، به طوری که به ما اجازه داد تا کل شبکه Cisco را نمایش دهیم. این موقعیت  «‌ما و آنها» نیست، بلکه همکاری شبکه‌ها و شرکاست، به طوری که محصولات  و و خدمات اصلی آنها را تکمیل می‌کند و منافع دو جانبه برای مشتری و شرکا به همراه دارد.

شفافیت گفت‌وگو

داشتن نقش فروش در سازمان هم می‌تواند نوعی شفافیت در گفت‌وگو ایجاد کند. ما ارزش تجربه را به فروش می‌رسانیم: اول به شریک، سپس، مهم‌تر از همه، به شرکت‌کنندگان و مشتریان.ما می‌توانیم مزایای تجربه رویداد را بفروشیم و درو مکالمه‌های طولانی‌تر گرفتار نشویم که ممکن است در صورت حفظ آنها روند فروش را آهسته کند. برای مثال، مکالمات فروش ممکن است کمتر فنی باشند و بر مزایای ساده، مانند شبکه‌ سازی، تجربه‌ و نتایج، تمرکز کنند. ما می‌توانیم بین نیازها و اهداف مشتری و جهت‌گیری استراتژی سازمان هماهنگی ایجاد کنیم.

ما، به عنوان یک سازمان،و در یک پروژه یکپارچه هستیم. ما توانایی تقسیم دانش بین تیم‌های خلاق تولید و تدارکات را داریم که درکی کامل از عملکرد فروش و نیازهای شرکا و غرفه‌داران را به همراه دارد. همکاری در همه بخش‌های پروژه و به اشتراک‌گذاری این اهداف منافع زیادی در اجرای کلی برنامه به ارمغان می‌آورد‌ و به کل جریان پیام‌رسانی و فعال‌سازی رویداد شفافیت می‌دهد.و با در نظر گرفتن این ایده‌ ها و موفقیت ‌ها، تجربیات را با چندین مشتری توسعه می‌دهیم و به طور مشترک با استفاده از تجربه و قابلیت‌های خود در ایجاد یک پیام قوی به نحوه موثر بودن تجربه نمایشگاه برای شرکت‌کننده و مشتری می‌پردازیم.

ممکن است تصور کنید که نمایشگاه ‌ها [ رایکانس | غرفه سازی، غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی، طراحی غرفه ] و تنها مکانی هستند که مردم در آنجا صحبت می‌کنند و نشان می‌دهند که خودشان می‌توانند شرایط را اداره کنند، اما با راهنمایی و فروش و دانش دقیق، می‌توانند جذاب، قدرتمند و‌ حتی در عصر دیجیتال، پر اهمیت‌تر از پیش نقش داشته باشند.

منبع: http://www.asrenamayeshgah.com

 

 

 

#کلمات کلیدی: غرفه سازی، غرفه سازی در نمایشگاه، غرفه سازی نمایشگاهی، غرفه سازی نمایشگاه، طراحی غرفه، طراحی غرفه نمایشگاهی، غرفه نمایشگاهی، شرکت طراحی غرفه، شرکت طراحی داخلی، ساخت غرفه، ساخت غرفه نمایشگاهی، تجهیزات نمایشگاهی، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، غرفه آرایی، خدمات نمایشگاهی، نمایشگاه بین المللی، اجرای غرفه نمایشگاهی، غرفه سازی ارزان، غرفه سازی در تهران، غرفه سازی شهرستان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *