پنج روند شکل‌دهنده صنعت نمایشگاه و رویداد


ساخت غرفه، طراحی غرفه ،غرفه سازی، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی،غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه، طراحی غرفه ،غرفه سازی، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی،غرفه نمایشگاهی

پنج روند شکل‌دهنده صنعت نمایشگاه و رویداد

صنعت نمایشگاهو رویداد ها به سرعت در حال رشد است و این وضع، بازار رقابتی بیشتری را با خود به همراه دارد. برای همین منظور باید جدا از بیشتر برنامه‌ریزان رویداد عمل کنیم و بدانیم که میزبان‌ها و سالن ‌های برگزاری برنامه باید راهبرد های جدید و نوآورانه ‌ای را برای جذب مشتریان به کار گیرند. این مقاله خلاصه ‌ای از مهم‌ترین روند های صنعت نمایشگاه  و رویداد در سال‌ های آینده را ارائه می‌دهد.

فناوری نوآورانه:

همچنان که تکنولوژی بخش جدایی ‌ناپذیر زندگی تقریبا همه ماست، جای تعجب نیست که نوآوری ‌های جدید جزو موارد پیشرو در صنعت رویداد در سال ‌های آینده باشند. به ویژه، تکنولوژی زنده تجربه بازدیدکننده را به سطح بالاتری ارتقا می ‌دهد. اطلاعات یا به‌روزرسانی زمان واقعی مربوط به شرکت‌کنندگان، نمایشگاه‌ های آینده و یا زمان‌های دقیق انتظار نیز معمولا به همین ترتیب هستند. امروزه، حتی این امکان وجود دارد تا مهمانان را متناسب با موقعیت ‌شان از پیشنهاد ها یا اتفاقات خاص مطلع کنیم.  [ رایکانس | غرفه سازی، غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی، طراحی غرفه ] رویداد با ابزارهایی مانند نقشه‌برداری داخلی، برنامه‌ریزی و شرکت در برنامه برای بازدیدکنندگان و غرفه‌داران ساده شده است.

رقابت سالن‌ها:

در این صنعت   در حال رشد، سالن ‌ها هر چه بیشتر امکان برگزاری رویداد ها را فراهم می‌کنند. تعداد بیشتری از مراکز کنفرانس برای اینکه سرآمد بقیه سالن ‌ها باشند، خدمات منحصر‌به‌فردی را ارائه می‌دهند تا آنها را نسبت به بقیه متمایز کند. ویژگی‌ های برجسته‌ای که در بهترین حالت، تجربه کلی مشتری را ساده‌تر می‌کنند، کلید جذب برنامه‌ریزان رویداد و کسب ‌و‌کار هستند.

مشارکت بازدیدکنندگان:

بر اساس گزارش Event MB، سال 2017 سال واقعیت مجازی و تعامل زنده بوده و این روند در سال 2018 نیز ادامه خواهد یافت. مشتریانمی‌خواهند در رویداد مشارکت کنند و بیش از یک ناظر منفعل باشند. صفحه نمایش ‌های تعاملی، بازی ‌ها و مسابقات و همچنین نمایش ‌های زنده در رویداد، گفت‌ وگوهای دیجیتال در زمان واقعی و یا اطلاعیه ‌های پاپ آپ شخصی شده در حال افزایش هستند. فناوری نو فرصت ‌های جدیدی را ایجاد کرده است که واقعیت فیزیکی را با واقعیت مجازی ـ قبل، در طول و پس از رویداد ـ ترکیب می‌کند.

تنوع:

در سال ‌های اخیر، تنوع و منحصر‌به‌فرد بودن رویداد ها مرکز توجه واقع شده‌اند که نتیجتا گستره وسیعی از شرکت‌کنندگان [ رایکانس | غرفه سازی، غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی، طراحی غرفه ] گوناگون را از همه فرهنگ ‌ها به خود جلب می‌کند. نمایشگاه ‌ها تمایل دارند در مقایسه با قبل، غرفه ‌داران بیشتری را جذب کنند و صد ها غرفه و نمایش زنده را ارائه دهند.

هوش مصنوعی:

برنامه ‌های موبایل که تمام اطلاعات مفید رویداد را ارائه می‌دهند، اهمیت ویژه‌ای دارند. به این ترتیب، مشتری اطلاعات مرتبط و هدفمندی را می‌خواهد که براساس خواسته‌ هایش باشد. امروزه، برنامه‌ های موبایل، حاوی حقایق ارزشمندی هستند که مورد نیاز واقع می‌شوند. سوالات بیشتر باید بدون نیاز به وجود اطلاعات  زیادی، پاسخ داده شوند.

منبع: http://www.asrenamayeshgah.com

 

 

 

#کلمات کلیدی: غرفه سازی، غرفه سازی در نمایشگاه، غرفه سازی نمایشگاهی، غرفه سازی نمایشگاه، طراحی غرفه، طراحی غرفه نمایشگاهی، غرفه نمایشگاهی، شرکت طراحی غرفه، شرکت طراحی داخلی، ساخت غرفه، ساخت غرفه نمایشگاهی، تجهیزات نمایشگاهی، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، غرفه آرایی، خدمات نمایشگاهی، نمایشگاه بین المللی، اجرای غرفه نمایشگاهی، غرفه سازی ارزان، غرفه سازی در تهران، غرفه سازی شهرستان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *