قیمت غرفه سازی نمایشگاهی| نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان گلستان |گرگان -مرداد۹۹


هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان گلستان مرداد ماه۹۹ در نمایشگاه بین المللی استان گلستان برگزار خواهد شد. شرکت غرفه سازی رایکانس آماده ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی به مشارکت کنندگان در این نمایشگاه می باشد. شما عزیزان میتوانید با بررسی رزومه شرکت و بازدید از نمونه کارهای ما با خیالی آسوده طراحی و غرفه سازی غرفه خود را در این نمایشگاه به دست ما بسپارید. جهت دریافت مشاوره و طراحی رایگان از طریق شماره های۴۴۳۶۲۵۸۹ – ۰۲۱ و ۶۹۷ ۳۶۶ ۴۴ – ۰۲۱ با ما در تماس باشید.

غرفه سازی,غرفه نمایشگاهی,غرفه ساز,غرفه سازی نمایشگاهی,غرفه سازی در تهران غرفه سازی نمایشگاهی,غرفه ساز نمایشگاه,قیمت غرفه سازی نمایشگاهی,نمایشگاه صنعت ساختمان گلستان

غرفه سازی ارزان ویژه هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان استان گلستان

::زمان برگزاری : 28 الی 31 مرداد 99
:: مکان برگزاری : نمایشگاه بین المللی استان گلستان
::وب سایت:artanamanegar.ir

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان

امروز رویدادهای تخصصی در تمامی نقاط جهان، به عنوان محرک توسعه بازار و انتقال دانش و فناوری های نوین به شمار می آیند، از این رو توجه به تخصصی برگزار شدن، ارایه نوآوری ها، توجه به ساخت و تولید هدفمند و شناخت بازار و هچنین آمادگی برای رقابت در کنار محصولات و تولیدات متنوع ملی و بین المللی نقش اثر گذار یک رویداد را بخوبی به نمایش می گذارد.
شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان، به عنوان یکی از مراکز پیشرو در صنعت نمایشگاهی کشور و درمنطقه شمال ایران، توانسته است زیرساخت های لازم و هماهنگی های مورد نیاز هجدهمین رویداد تخصصی صنعت ساختمان گلستان را فراهم آورد و نسبت به ادوار گذشته با بهره گیری و همکاری گروه های توانمند نمایشگاهی، رشد قابل توجهی داشته باشد و چشم انداز خوبی را برای سالهای آتی فراهم نماید.

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان گلستان

هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با هدف ” معرفی فناوریهای نوین ساختمان، تقویت بازار رقابتی، توسعه سرمایه گذاری ” به دنبال ایجاد فرصت ها و رویکردهای جدیدی است تا بتواند، سطح روبه رشد فناوری و ارتقاء دانش صنعت ساختمان استان گلستان را درمقایسه با سایر استانهای کشور به نمایش بگذارد و از طرفی تقاضا بازار و نیاز مخاطبان و علاقمندان به حوزه ساخت و ساز را فراهم نماید و به محل تلاقی فرصت ها و مشارکت تمامی مجریان، مسئولان، مدیران و متخصصان تبدیل نماید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *