غرفه سازی| نمایشگاه بین المللی فناوری نانو | تهران – مهر ۹۹


سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو مهر ماه ۹۹ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. شرکت غرفه سازی رایکانس آماده ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی به مشارکت کنندگان در این نمایشگاه می باشد. شما عزیزان میتوانید با بررسی رزومه شرکت و بازدید از نمونه کارهای ما با خیالی آسوده طراحی و غرفه آرایی غرفه خود را در این نمایشگاه به دست ما بسپارید. جهت دریافت مشاوره و طراحی رایگان از طریق شماره های۴۴۳۶۲۵۸۹ – ۰۲۱ و ۶۹۷ ۳۶۶ ۴۴ – ۰۲۱ با ما در تماس باشید.

ساخت غرفه,غرفه نمایشگاهی,غرفه ساز,طراحی غرفه,شرکت غرفه ساز,غرفه سازی نمایشگاهی,غرفه,دکوراسیون داخلی

غرفه سازی ویژه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو

::زمان برگزاری: ۲۱ الی ۲۴ مهر ۹۹
:: مکان برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران

معرفی

فناوری نانو یکی از مهم‌ترین فناوری‌های قرن ۲۱ محسوب می‌شود که انقلابی در تمامی جوانب زندگی بشر ایجاد کرده است؛ به طوری‌که جامعه جهانی در پی گسترش این فناوری در ابعاد مختلف است. جمهوری اسلامی ایران نیز همگام با جامعه جهانی از سال ۲٠٠۱ در جهت بهره برداری از قابلیت‌های فناوری نانو اقدام به تشکیل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو نموده است.

علاوه بر تلاش در ترویج فناوری نانو در سطح عموم مردم، دانش آموزان، متخصصان و فناوران، لازم است جایگاه تک تک بازیگران عرصه این فناوری در کشور، از دانشگاه‌ها و مراکز علمی گرفته تا شرکت‌ها و سازمان‎های تجاری نیز معین گردد. برگزاری جشنواره‌های فناوری نانو می‌تواند علاوه بر توجه به این دو مهم، اهداف زیر را نیز دنبال کند:

شناخت پتانسیل‌های تحقیقاتی و صنعتی
تقویت همکاری بین صنعت و دانشگاه
نفوذ فناوری‌های توسعه یافته نانو در صنایع موجود
زمینه‌سازی برای حضور شرکت‌های نانو در بازارهای بین‌المللی
ارتقای دانش عمومی در حوزه فناوری نانو
تقدیر از برترین محصولات فناوری نانو

نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو تهران

جشنواره فناوری نانو ایران با نام “Iran Nano”، رویدادی بین المللی و تخصصی است که به مدت 4 روز برگزار می گردد. در این نمایشگاه محصولاتی در زمینه های مختلف نظیر آب و محیط زیست، انرژی، مراقبت های بهداشتی، خودرو، ساخت و ساز، نساجی، نفت، کشاورزی و بسته بندی و … نمایش داده می شود.

در ایران از سال 2011 میلادی برای استفاده بهتر و کاربردی تر از قابلیت‌های فناوری نانو، ستادی ویژه بنام “ستاد توسعه فناوری نانو” تشکیل شده است. نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو ایران در راستای تشکیل همین ستاد می باشد و در آن بستری برای شرکت ها و مراکز تحقیقی خلاق ایرانی فراهم شده است تا در محصولاتی که در قالب فناوری نانو (نانو تکنولوژی) تولید شده اند را به نمایش بگذارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب این نمایشگاه به سایت زیر مراجعه فرمایید:
www.festival.nano.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *