درباره ما | دکوراسیون داخلی رایکانس


گروه طراحی و معماری “رایکانس” با تجربه سال‌ها حضور حرفه‌ای در حوزه دکوراسیون داخلی و برخورداری از نیروهای متخصص و خوش فکر توانسته با اجرای پروژه‌های متعدد و جذب رضایت کامل مشتریان به فعالیت حرفه ای در این عرصه بپردازد.

فعالیت‌های رایکانس در ۵ گروه اصلی زیر متمرکز شده است:
۱. دکوراسیون داخلی و منزل
۲. غرفه سازی و دکوراسیون نمایشگاهی
۳. دکوراسیون اداری و دفتر کار
۴. دکوراسیون تجاری و فروشگاهی
۵. دکوراسیون مطب و کلینیک

رایکانس با ساختار مهندسی قوی، توانایی‌های مدیریتی بالا، تیم اجرایی مجرب و متخصص، امکانات و تجهیزات مدرن، قادر است خدماتی با کیفیت رقابتی و بهای مناسب در زمانی کوتاه به مشتریان ارائه دهد. رایکانس با تاکید بر تخصص و هویت مهندسی و همچنین با تکیه بر دانش روز معماری، ماموریت خود را طراحی و خلق فضاهای زیبا برای مخاطبان حقیقی و حقوقی تعریف نموده است.

توانایی بالای مدیریت پروژه در کنار طراحی های خلاقانه، کارآمد و منطبق با بودجه مشتریان و نیز اجرای با کیفیت آن‌ها از یک سو، و پیگیری و همراهی مستمر از ابتدا تا انتهای هر پروژه و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه از سوی دیگر، موجب جلب رضایت خاطر مشتریان ما شده است.

رایکانس هم اکنون توانسته به پشتوانه نیروهای متخصص و مجرب خود، عضویت و صلاحیت فعالیت حرفه ای در حوزه معماری و دکوراسیون را از سازمان ها و نهادهای مربوطه دریافت نموده و امیدوار است به همت و تلاش اعضای مجموعه و همچنین به یاری پروردگار متعال بتواند در انجام رسالت خویش (یاری رساندن به دیگران برای داشتن محیطی زیباتر) گام های بلند و ارزشمندی بردارد.

غرفه سازی، غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی، طراحی غرفه، رایکانس

غرفه سازی، غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، غرفه ساز، دکوراسیون داخلی، طراحی غرفه، رایکانس