فروش، بازاریابی و برندینگ نمایشگاهی


  1. مشاوره، برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های برندینگ نمایشگاهی

طراحی و اجرای استراتژی بازاریابی نمایشگاهی اثربخش و کارا، زیرساختی برای رشد برند شما در جهت رسیدن به اهداف و خلق آینده‌ای روشن است. رایکانس قادر است ضمن ارائه‌ی مشاوره‌های علمی، هدفمند و اثربخش، با توجه به هویت سازمانی و بازار برند مورد نظر، به صورت حرفه‌ای و خلاق برندینگ را به شکل‌های مختلف در فضاهای نمایشگاهی اجرا نماید.

 

  1. طراحی و تدوین طرح‌های فروش و بازاریابی نمایشگاهی

طراحی و تدوین برنامه‌های بازاریابی و فروش نمایشگاهی یکپارچه یکی دیگر از خدمات شرکت رایکانس است. برنامه‌های که می‌توانند از یک سو با پیش‌بینی و هدف‌گذاری فروش، قیمت‌گذاری کالاها، ارائه طرح‌ها و پروموشن‌های فروش کالاها و … موجب سودآوری و رشد فروش محصولات و خدمات شوند و از سوی دیگر با ایجاد احساس متفاوت و تجربه‌ای ماندگار، موجب تبدیل مصرف‌کنندگان به معرفی‌کنندگان شوند.

 

  1. طراحی و اجرای برنامه‌های توسعه فروش نمایشگاهی

تیم توسعه فروش رایکانس قادر است با رویکردی علمی و نوین و با بهره‌گیری از موثرترین تکنیک‌های توسعه فروش نمایشگاهی دنیا (POSA) انواع برنامه‌های توسعه فروش را طراحی نماید. محصولات و خدمات شما مهجور و بدون بازدیدکننده نمایشگاه‌ها را ترک نخواهد کرد. چیدمان مناسب محصولات، طراحی جذاب پوشش کادر فروش، آموزش پرسنل فروش و اقلام ترویجی فروش از جمله خدمات و پشتیبانی است که در نمایشگاه‌ها به شما ارائه خواهد شد؛ این کار با معرفی محصول و خدمات شما به مخاطبان از طریق ارائه Sample، Promotion، Product showing، ارائه بروشور و معرفی محصول و سایر اصول مشتری‌مداری که در هنگام بازدید از غرفه و خرید رخ می‌دهد ادامه خواهد داشت تا با ایجاد احساس متفاوت و تجربه‌ای ماندگار، علاوه بر ایجاد و حفظ بازه‌ی مخاطبان خاص و تجربه دلچسب خرید، مشتریان شما تبدیل به معرفی‌کنندگان برند شما شوند!

 

  1. راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی نمایشگاهی

کمپین تبلیغات نمایشگاهی مجموعه‌ای یکپارچه از فعالیت‌های تبلیغاتی است که می‌کوشد با القای ترکیبی از پیام‌های قدرتمند، معنادار و الهام‌بخش از تمام نقاط تماس ممکن، و تاثیرگذاری عمیق بر جامعه، تعداد بیشتری از مخاطبان را برای نزدیک‌تر شدن به یک برند ترغیب نماید. مهم‌ترین مزیت راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغات نمایشگاهی، ارتقاء سطح آگاهی از برند در جامعه مخاطبان است. با توجه به اینکه حضور در نمایشگاه‌ها سکوی مناسبی برای معرفی توانمندی‌ها و محصولات در سطح گسترده و برقراری ارتباط مستقیم و موثر با مشتریان است، بنابراین لازم است تا چهره‌ای قابل اعتماد و جذاب از شما و کسب‌وکارتان ببیند.

در رایکانس هسته اصلی کمپین تبلیغات نمایشگاهی که همان ایده و هدف شما برای حضور در نمایشگاه است، با بررسی ابزارها و رسانه‌های مختلف و شدت اثربخشی آن‌ها در قالب یک برنامه مدون تبلیغاتی تدوین می‌شود تا پیام ارتباطی مورد نظر به بازار هدف گسترده‌تری انتقال داده شود. رایکانس از تمام تخصص خود کمک می‌گیرد تا هر آن‌چه برای موفقیت کمپین شما لازم است، فراهم نماید. در این مسیر، محصولات تبلیغاتی مورد نیاز یک کمپین تبلیغات نمایشگاهی مانند سناریوی خلاقانه و ناب، غرفه نمایشگاهی مدرن و خاص و دکوراسیون داخلی متناسب را خلق نموده و انواع راهکارهای ترویج مانند نگارش و انتشار محتوای تبلیغاتی خلاق (مانند متون استراتژی، شعار، تگ‌لاین و…)، تبلیغات و جریان‌سازی در شبکه‌های اجتماعی، ارسال ایمیل‌ها و پیامک‌های اطلاع‌رسانی انبوه و … را نیز به کار می‌گیرد.

 

  1. طراحی گرافیک و تبلیغات نمایشگاهی

طراحی گرافیک و تبلیغات نمایشگاهی زبان مشترک در ارتباطات بین مشتریان و کسب و‌کارها یا همان ارتباطات B2C است. ما قادر به خواندن ذهن شما نیستیم، اما این توانایی را داریم که خواسته‌های شما درک کنیم و پیام شما را به زبان طراحی گرافیک و در قالب بازاریابی و تبلیغات نمایشگاهی به چشم و گوش مخاطبان برسانیم.

حتماً طی حضور در نمایشگاه‌های مختلف با پوستر، کاتالوگ، بنر یا فولدرهای تبلیغاتی مواجه شده‌اید که شما را مجذوب کند، تعهد رایکانس این است که طرح‌ها و آثار خلق شده برای برند شما، دارای محتوای تاثیرگذار و خلاقانه و از همین گونه آثار باشد.