مهندسی بازاریابی و برندینگ نمایشگاهی


 

  1. تحلیل داده و مهندسی سیستم‌های بازاریابی نمایشگاهی

شرکت‌های بزرگ توانمندی‌هایی دارند که بسادگی نمی‌توان از آن‌ها تقلید نمود، توانمندی‌هایی که بویژه در شرایط رقابتی به دستاوردهای بزرگ می‌انجامد؛ یکی از مهم‌ترین آن‌ها گردآوری و تحلیل داده‌های بازار هدف است. اغلب شرکت‌ها هنگام جمع‌آوری داده‌ها از برنامه و تکنیک مشخصی پیروی نمی‌کنند و نمی‌دانند قرار است با این داده‌ها چه کنند، این در حالیست که گردآوری و استفاده صحیح از داده‌ها می‌تواند برای آن ارزش‌آفرین باشد!

رایکانس ضمن گردآوری و تحلیل اصولی اطلاعات و داده‌های بازار هدف، بررسی سیستم بازاریابی رقبا در نمایشگاه‌ها و همچنین ارزیابی وضعیت مشتریان، نتایج را در قالب گزارشات تحلیلی در اختیار صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی قرار می‌دهد تا با کنترل و ارزیابی فعالیت‌های بازاریابی خود در مقایسه با رقبا و روند بازار، عملکرد خود را بطور چشمگیری بهبود بخشند.

 

  1. انجام تحقیقات بازاریابی تخصصی نمایشگاهی

هیچ برندی در بازار تنها نیست…

برای بهترین بودن باید رفتار برند و بازار را توام با یکدیگر بررسی و ارزیابی نمود. واحد تحقیقات بازاریابی نمایشگاهی رایکانس، برای شناخت برند، مشتریان و آگاهی از رفتار مصرف‌کنندگان، به جدیدترین تکنیک‌های تحقیقات میدانی و مطالعات بازار مسلط بوده و موقعیت شرکت‌ها و برندها را بازار هدف به شکلی شفاف تحلیل می‌نماید. انجام این تحقیقات هزینه‌های تبلیغاتی شرکت‌ها را در آینده کاهش خواهد داد!