اتاق فکر و ایده پردازی


  • اتاق فکر، ایده‌پردازی و ارائه کانسپت‌های خلاقانه نمایشگاهی

هدف نهایی هر برنامۀ بازاریابی نمایشگاهی این است که با تاثیرگذاری و ایجاد هویتی متمایز و ماندگار از برند در ذهن مشتریان، میل به خرید را افزایش دهد؛ برای رسیدن به چنین جایگاهی لازم است برنامه‌های بازاریابی بصورت اثربخش طرح‌ریزی و تدوین شوند. موفقیت یک برند در طرح‌ریزی چنین برنامه‌هایی در گرو خلاقیتی است که در جهت جلب توجه بازار هدف بکار می‌رود.

در اتاق فکر و ایده‌پردازی رایکانس، با عبور از مرزهای تفکر سنتی، دوری از قواعد دست و پاگیر، در نظر گرفتن موقعیت‌هایی خاص و پیش‌بینی نشده و متناسب با فضای نمایشگاه و یافتن بسترهایی که تابحال بکار گرفته نشده‌اند، ایده‌های ناب و مبتنی بر خرد جمعی استخراج، و تبدیل به یک سناریوی جذاب، تاثیرگذار و قابل درک می‌‌شوند تا با ایجاد درگیری ذهنی و تغییر در نگرش مشتریان، در نهایت پیام برند یا محصول را به زیرکانه‌ترین شکل ممکن به مشتریان انتقال دهند.

  • طراحی و اجرای سناریوی معرفی محصول جدید (New Product Launching)

با توجه به رقابت فشرده بین شرکت‌ها لانچ محصولات جدید در نمایشگاه‌ها در صورتی که بدون برنامه‌ریزی و دانش لازم انجام شود، کاری دشوار و دلهره‌آور برای ارائه کننده آن محصول خواهد بود، بنابراین ضرورت استفاده از روش‌ها و ایده‌های جذاب و خلاقانه‌ برای معرفی محصولات برندها امری اجتناب ناپذیر است.

رایکانس با شناسایی، طراحی و اجرای سناریوی منحصربفرد برای هر محصول یا خدمت، محصولات و خدمات نوآورانه شرکت‌ها را به شیوه‌ی اثرگذار به جامعه مشتریان، زمینه ایجاد جایگاه ویژه و انحصاری برای برند شما و تداوم موفقیت‌های محصول در بازار ایجاد می‌نماید.